O nas

PRETTY WOMEN SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE HURTOWA

Firma „Pretty Women” istnieje na rynku od 2000 roku. Już w październiku 2001 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze kolekcje na rynku zagranicznym, z bardzo pozytywnym efektem.

Produkowana przez nas odzież, to przede wszystkim wysokiej klasy suknie oraz sukienki, doskonałe na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe typu: studniówki, połowinki, wesela, jak również eleganckie przyjęcia oraz bale. W naszej kolekcji mamy dla Państwa ponad siedemset wzorów. Nad nowymi kreacjami pracuje wyspecjalizowane grono projektantów, szyjemy również pod indywidualne zamówienia.

Producent sukni „Pretty Women” jest na rynku od 2000 roku, a w 2001 roku po raz pierwszy zaprezentował swoje kolekcje na rynkach zagranicznych. Przygotowane projekty od razu spotkały się z uznaniem. Do tej pory stroje naszej marki cieszą się ogromnym powodzeniem. Suknie, które proponujemy jako znany producent odzieży, sprawdzą się podczas wielu okazji. Będą idealne na rodzinne spotkania, ale są tak eleganckie i stylowe, że można je nosić na wesele, studniówki, bankiety, czy bale.

Jako producent sukienek z wieloletnim doświadczeniem dbamy o to, by każda nasza kreacja spełniła oczekiwania Klientek. Szeroki wybór wzorów i fasonów pozwoli wybrać strój podkreślający największe atuty sylwetki. Na bieżąco śledzimy trendy, a każdy model, jaki możemy zaproponować, jest w zgodzie z najnowszą modą. Suknie wysokiej jakości, jakie przygotował producent cieszący się uznaniem na rynku polskim i zagranicznym, zrobią wrażenie na wszystkich.

Już teraz mamy w ofercie ponad sto modeli, a wciąż pojawiają się w niej nowe kreacje. Osoby chcące poznać nasze suknie zapraszamy do Centrum Handlowego „Ptak”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.